Дівочі посиденькиМаски для волосся домашнього приготування

Topic author
LiliVy
Контактна інформація:

Маски для волосся домашнього приготування

Непрочитане повідомлення LiliVy » 31 січня 2016, 23:12

Дівчатка, ділимося рецептами власних масочок для волосся.

Відправлено через 18 хвилини 4 секунди:
Дівчата, хочу поділитись із Вами своїм власним досвідом. Довгий час я користувалась лише магазинними засобами догляду за волоссям, але згодом вони не перестали давати бажаний ефект. А волосся від щоденного використання прасочки дуже посіклось. І я вирішила попробувати для себе щось нове - маски домашнього приготування. Першою маскою, яку я приготовула це була всім відома - гірчична маска (2 ст ложки гірчичного порошку, 2 ст ложки гарячої води, 2 ст ложки оливкової олії, 2 чайні ложки цукру, 1 жовток). Наносила на волосся таким чином, щоб більша частина потрапляла на шкіру голови та в жодному разі не зачіпала кінчиків волосся (!!!!). Тримала 30-40 хв. Ефект помітний після 3 застосування. У моєму випадку волосся стало більш густішим, почало блистіти. Загалом я дуже задоволена цією маскою. Така масочка також досить суттєво прискорюю ріст волосся. Навіть подейкують, що у чоловіків на блискучих залисинах починало рости волосся після такої маски. Але й має гірчична маска ряд недоліків. Головним недоліком є маска дуже пече шкіру голову, під час першого застосування в мене було враження, що в мене голова просто горить. З кожним наступним застосуванням біль стає меншою. І не рекомендувала б я цю масочку, дівчатам із дуже сухим волоссям.

kurceva
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення kurceva » 06 грудня 2016, 15:30

Я конечно понимаю что красота требует жертв, но зачем же так издеваться над своей кожей? Я пользуюсь маской от ив роше. Очень нравится. А на кожу головы наношу витаминизированное масло сульсена, так как в последнее время волосы сильно лезут

georgia
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення georgia » 04 квітня 2017, 23:21

Ненавижу масла для волос, их так трудно вымывать да и толку сногсшибательного нету

georgia
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення georgia » 14 квітня 2017, 14:07

Мне больше всего нравится кокосовое масло, применяю как для кожи, так и для волос

opulzhich
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення opulzhich » 15 квітня 2017, 09:24

Вполне с вами согласна. Кокосовое масло очень хорошо помогает для волос и кожи лица, стоит протирать лицо обычной ватой https://apteka.rozetka.com.ua/perevyazo ... ya-zigzag/ смоченной несколькими каплями кокосового масла дважды в день и результат станет виден уже через несколько дней. Но это если кожа суха, для жирной вряд ли это поможет. :-D

georgia
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення georgia » 16 квітня 2017, 22:08

А ещё не менее важное эффективно и экономно )
За це повідомлення автора georgia подякував:
KALJAN (16 квітня 2017, 23:02)
Рейтинг: 50%

faminna
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення faminna » 27 квітня 2019, 18:19

Благодарю за полезную информацию
За це повідомлення автора faminna подякував:
KALJAN (27 квітня 2019, 20:58)
Рейтинг: 50%