Шалений спортЗ великим Шумахером прощається Німеччина, його дружина прийняла важливе рішення

Topic author
KALJAN
Администратор
Дякував (ла): 79 рази
Подякували: 78 рази
Zodiac: Sagittarius
Контактна інформація:

З великим Шумахером прощається Німеччина, його дружина прийняла важливе рішення

Непрочитане повідомлення KALJAN » 06 жовтня 2017, 13:05

Зображення
На жаль, ніхто з нас не застрахований, і біда може трапитися з усіма саме в той момент, коли найменше її чекаєш.

Здоров'я великого Шумахера не терпить ніяких змін, залишаючись стабільно поганим.

Семиразовий чемпіон світу з автоперегонів у класі «Форумла-1» готується переїхати в Америку. Дружина планує перевезти прикутого до ліжка гонщика в Даллас, де у подружжя своя ферма.

Крім того, саме там знаходиться клініка відомого лікаря Марка Уикса, де найбільш успішно лікують травми мозку і голови. «У нас дуже великий досвід роботи з пацієнтами, які отримали серйозні черепно-мозкові травми. В Європі, швидше за все, немає жодної клініки, яка працювала з такою кількістю схожих випадків », - цитує Уикса німецький журнал Bravo!

Видання вважає, що переїзд - «нова надія» Шумахера. До цього гонщик проходив реабілітацію в своєму будинку в Швейцарії, проте поліпшень не було, а кожен тиждень лікування обходилася в 135 тисяч євро. На відновлення Шумахера після аварії його сім'я витратила близько 16 мільйонів євро. Дружина прославленого спортсмена вже продала його будинок в Норвегії і особистий літак.

Нагадаємо, Міхаель Шумахер отримав велику черепно-мозкову травму, катаючись на лижах в Швейцарії. Гонщик впав і вдарився головою об камінь. З грудня 2013 року спортсмен обездвижен. Півроку після того, що сталося він був в комі. Зараз немає достовірної інформації про стан здоров'я Шумахера, а сім'я оберігає його від уваги світової громадськості.

«Здоров'я Міхаеля не є суспільно значущою інформацією, а тому не будемо давати ніякої інформації з цього приводу», - заявила менеджер гонщика Сабіна Кхем. Незважаючи на це, в кінці 2016 року в Мережу потрапили фотографії Шумахера, зроблені вже після аварії. Поліція намагалася розслідувати цей епізод і з'ясувати, яким чином папараці примудрилися зняти гонщика, - судячи з усього, кадри були зроблені в його будинку.
Не хочу Вас расстраивать, но у меня все хорошо.
Все Український національний форум
Зображення

Відповісти
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Шалений спорт”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість