Надання послугДоставка квітів та солодощів

Topic author
kenguru7
Контактна інформація:

Доставка квітів та солодощів

Непрочитане повідомлення kenguru7 » 03 квітня 2018, 13:35

ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Flowers.ua – це національна служба доставки квітів і подарунків по Україні та світу.

Ми займаємося доставкою квітів і солодощів вже більше 10 років і маємо величезний досвід в організації поздоровлень на високому рівні! Ми розуміємо, що наша робота – це не тільки доставка квітів, але в першу чергу доставка гарного настрою, передача Ваших емоцій близьким людям на відстані!
- классичні букеті
- кошики з фруктами та квітами
- солодощі та посилання
- м'які играшкі

Доставка квітів Україна

Nikita94
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Nikita94 » 01 жовтня 2018, 11:33

Можу теж порекомендувати онлайн-магазин, який здійснює доставку квітів у Львові. Магазином ФЛОРА24 користуюсь часто і кожного разу впевнююсь у їхньому професіоналізмі. На своєму сайті http://lvov.flora24.com.ua/uk вони пропонують великий вибір красивих квіткових корзин, гарних букетів і також фруктових кошиків та солодощів. Ціни в них не є високими, а сервіс щоразу доводить, що в магазині працюють справжні фахівці.

Regina69
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Regina69 » 11 жовтня 2018, 15:58

Мене мій хлопець любить побалувати квітами і фруктами з солодощами. Робить такі неочікувані сюрпризи мені додому, в офіс і навіть в ресторан. Дізналась, що він замовляє доставку квітів у Львові в магазині Mfl. Тепер і сама користуюсь їхнім сайтом https://mfl.com.ua/uk/1084-lvov-dostavka-kvitiv, коли потрібно привітати близьких. Букети в них найрізноманітніші, під кожний смак можна підібрати) Ціни вони теж пропонують приємні. Завжди від них отримували тільки свіжі квіти.

Відповісти

Повернутись до “Надання послуг”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість